Акумулятор на електроскутер DZM 72V-20AH для електромопеду
- Готово до відправки
- Код: DZM7220
15 899 ₴
+380 (50) 305-25-78
- +380 (67) 305-25-33
- +380 (53) 261-05-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея для електроскутера DZM 72V-20AH для электромопедов з 6-х тягових акумуляторів AGM LogicPower LP 6-DZM-20. Гарантія 12 місяців.
При оплаті суми замовлення на розрахунковий рахунок Доставка Новой Почтой Наша, якщо накладений платіж то аванс 600грн, решта накладений, пересилку в цьому випадку сплачує клієнт.
Будь-яка форма оплати, швидка відправка Новою Поштою. Купуючи Комплектом ви економите і отримуєте максимальну тривалість роботи акумуляторів.
Робоча напруга скутера 72В досягається шляхом послідовного з'єднання 6-х батарей. При підключенні перевіряйте полярність і правильність підключення.
Технічні характеристики одного акумулятора:
- Вага, кг:6,75
- Гарантія, міс:12
- Висота, мм:170
- Ширина, мм:77
- Довжина, мм:181
- Матеріал корпусу:пластик
- Робоча температура розряду, °C:-20 ~ +50
- Робоча температура заряду, °C:-20 ~ +50
- Температура зберігання АКБ, °C:-20 ~ +50
- Кількість циклів:400
- Тип клеми:Т6 (під болт М6)
- Пусковий струм, А:200
- Номінальний струм заряду, А:2
- Струм короткого замикання, А:600
- Зарядний напруга (циклічний режим), V:14.7-15.0
- Зарядний напруга (буферний режим), V:13.5-13.8
- Номінальна напруга, V:12
- Внутрішньо опір, мом:менше 6
- Номінальна ємність, Ah:20
- Тип:AGM свинцево-кислотний
- Сумісність: FALCON, FALCON II, FALCON III, NEOS, NEOS II, LUX, LUX PLUS, GANG, GANG MAX і інші.
Дивіться відеоогляд акумулятора:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 20 А. г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17,9x7,6x16,8 см |
| Струм заряду | 2 |
| Ємність | 20 |
| Упаковка | ОЕМ |
| Колір | зелений |
| Номінальна напруга | 12 V |
| Тип акумулятора | AGM свинцево-кислотний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 899 ₴








