Високоякісний динамік 20 Вт-звук HD з глибоким басом ES-T69. Портативний потужний звук для відпочинку на природі
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: T69PM
2 598 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 305-25-78
- +380 (67) 305-25-33
- +380 (53) 261-05-12
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативна акустична система ES-T69 Pro Max 20W 5000mah. Сонячна зарядка, кольоровий ліхтар, магніт. Якість звуку рівня акустики JBL аналогічної потужності.
Особливості: 1. 7 режимів різнокольорового освітлення, класне світлове шоу. 2. Велика ємність до 5000 мАг забезпечує надтривалий час роботи від акумулятора, а також може використовуватися як мобільне джерело живлення. 3. 2 сонячні панелі розроблені для забезпечення найкращої сонячної енергії. 4. Водонепроникний, пило- та ударостійкий за стандартом IPX6. 5. Підтримка карти TF, функція бездротового з'єднання TWS, потужність 20 Вт, високоякісний звуком та приголомшливий бас. 6. Завдяки вбудованим надсильним неодимовим магнітам, його можна кріпити на рамах гольф-карів, вилкових навантажувачах, холодильниках, баскетбольних стійках, будь-яких металевих поверхнях та легко переносити.Характеристики:
- Матеріал - ABS+Silicone
- Розмір - 199*75*69
- Вага - 612 грам
- Ємність акумулятора - 5000маг
- Вбудована сонячна панель 9В/1Вт
- Вихідна потужність 2*10Вт
Комплект постачання:
- ES-T69 PRO MAX Солнечная Bluetooth-колонка: 1 шт.
- Аудіокабель: 1 шт.
- USB-кабель для зарядки: 1 шт.
- Ремінець: 1 шт.
- Керівництво: 1 шт.



Відеоогляд:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, USB Type-C |
| Інтерфейси | Type-C |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | Зарядка плеєра/смартфона |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 199 мм |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 69 мм |
| Вага | 0.6 кг |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 598 ₴












